Jump to main content

Praca

W związku z rozwojem nasza firma Inter Metal Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowiska:

Pracownik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Inowrocław

Profil kandydata:

  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, obróbki skrawaniem lub serwisie maszyn

Zakres zadań:

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych;
  • wykonywanie prac konserwacyjnych i instalacyjnych;
  • montaż i demontaż urządzeń i narzędzi produkcyjnych;
  • rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu;
  • prowadzeniem gospodarki narzędziami i częściami zamiennymi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • dużą samodzielność;
  • udział w realizacji nowatorskich rozwiązań,
  • udział w szkoleniach

Prosimy o przesyłanie kompletnych aplikacji ze wskazaniem stanowiska na adres: rekrutacja@saferoad.pl

Inter Metal Sp. z o.o. ul. Marcinkowskiego 150 88-100 Inowrocław POLAND

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Inter Metal sp. z o.o. z siedzibą w Inowrocławiu (88-110) przy ul. Marcinkowskiego 150, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem